2014 te Hangi Renkler Moda

zumrut-yesili-trendiSonbahar aylarındayız malum 2014 yaklaşıyor. Peki 2014 te hangi renkler moda olacak hangi kıyafetler hangi aksesuarlar ile kombinlenecek. Takı olarak neler tercih edeceğiz, elbiseler ile kombinler kıyafetler ve daha fazlasına bu yazımızda yer vermeye çalışacağız.

Her sene başka renkler ön plana çıkarak modayı belirliyor adeta, bu nedenle önümüzdeki sezonun koleksiyonları tanıtılmadan hangi renklerin yıla damga vuracağını kestirmek bir hayli zor. 2014 Sonbahar Kış sezonuna ait tanıtımların yapılmaya başlamasıyla aslında renkler de kendini göstermeye başladı.

Çoğu güçlü markanın sergilediği renklere baktığımızda 2014′e şimdiden göz kırpan renkler yeşil, kahverengi, kırmızı, fuşya, gri, mor ve turuncu olduğunu görüyoruz.

Yeşilin farklı tonları gözümüze çarpıyor ilk olarak mesela zümrüt yeşili ve zeytin yeşili. Sonbahar kış sezonunda ön planda olacak olan zümrüt yeşili kıyafetler ise gerçekten oldukça zarif.

zumrut-yesili-trendi

Zeytin yeşili renk zümrüt yeşiline göre daha solgun durmasına rağmen uyumlu kombinasyonlarla dikkat çekici hale geliyor.

zeytin-yesili-trendi

Trend renklerden zeytin yeşili

Bir diğer yeşil tonu ıhlamur yeşili 2014 yılının moda renkleri arasında yerini alıyor.

 

Bu yazı Moda kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.